YearbookFusion

Hatırlamaya değer bir yıllık deneyimini!

YearbookFusion yıllıkların oluşturulması ve üretimi için gereken bütün araçları sunan bir sistemdir. Çevrimiçi yada yüklenen yazılımı ile okullar ve yayıncılar tarafından yeniden markalandırılarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çevrimiçi ve yüklenen yazılımı için lisanslar mevcuttur.

Kolayca farklı dizinler oluşturularak okullar, spor takımları ya da herhangi bir organizasyon için kullanılabilir.

Herhangi bir tasarım deneyimine ihtiyaç yoktur: Hazır tasklaklar ile hızlı bir başlangıç ​​yapabilir, ya da sıfırdan istediğiniz gibi bir proje oluşturabilirsiniz.

Otomatik araçları, bir sürü galerisi ve süslemeleri ile işinizi hızlı ve kolayca bitirmenize yardımcı olur.

Hemen bize ulaşın ve canlı bir sunum ile YearbookFusion’ın okulunuzun nasıl yıllık çözümü olabileceğini keşfedin.

Yearbook

YearbookFusion okulunuzun yıllık çözümü olabilir!

YearbookFusion her okulun ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlandı:
• Evden veya okuldan çalışma imkanı;
• Komite üyeleri arasında, proje ve görüntüleri paylaşmak için ortak araçlar;
• İsterseniz çevrimiçi sürümü, herhangi bir  tarayıcıda (PC veya Mac) kullanabilirsiniz, ya da özel yazılımı ile tam tüm araçlardan yararlanın.

– Bir PSPA veritabanından otomatik panel sayfaları: çekici paneller birkaç basit tıklamayla kendini düzenliyoruz.

– Yazıcınızın özelliklerine göre ayarlanmış şablonlar: yanlış büyüklükte basımları ortadan kaldırır.

Güçlü çevrimiçi araçlar: kolayca diğer kullanıcılar ile işbirliği yapabilir ve her yerden projeleri yönetebilirsiniz.

Kolayca öğrenmek ve kullanmak için: LumaPix çevrimiçi desteğe ve öğretici materyallere ücretsiz erişim.

Online paket size yıllık merdiven, akış panelleri yönetmenize olanak sağlar, portre, sayfaları düzenlemek yönetmek ve bir web sitesini ziyaret sadeliği ile bir takım işbirliği. Hiçbir yüklü yazılım gereklidir!

Yıllık projeleri için güvenli bulut depolama!

Takımınızın yaratıcılık sadece bir bilgisayara bağlı olması izin vermeyin – her zaman, her yerden proje ve görüntüleri erişin.

Uzak depolama işinizi bir güvenlik katmanı ekler. Projeler yerel makinenizde kapalı güvenle saklanır, böylece makine başarısız olsa bile kayıp olamaz. Yanlışlıkla silinen iş ve önceden kaydedilmiş sürümleri tüm geri kazanılabilir.

Kolaylık – tüm yıllık ekip anında FotoFusion herhangi bir online bilgisayarda çalışan projeler ve görüntüleri erişebilirsiniz.

Güvenlik – projeler güvenle güvenli sunucularda saklanır.

İşbirliği – anında bir kişisel bilgisayar ya da cep telefonundan okulunuzun galeriye resim yüklemek.

Gerekli hiçbir yazılım yükleme – online galeri sadece bir web tarayıcısı kullanarak görüntüleri katkıda bulunmak için okulda herkes tanır.

YearbookFusion en Uzak Depolama seçeneği ile rahatlıkla ve güvenle çalışın.

Yaklaşan yıllık sezonu için bulut alanınız olsun!

Yearbook
Yearbook
Yearbook

Bu tür ebeveyn olarak nedensel kullanıcılar için ideal bir çözümdür 🙂

YearbookFusion sizin yıllık projesini desteklemek için çevrimiçi araçlar tam bir paketi sunuyor. Proje evde okul veya üst gönüllüler bir sınıf veya kulüp tarafından tasarlanan olsun, YearbookFusion online araçlar deneyimi eğlenceli ve kolay hale getirecek.

Çevrimiçi Düzeni

Akıcı bir web editörü açılabilir online dostu bölümleri oluşturun. Çevrimiçi düzenleme kontrolleri kullanım kolaylığı için basitleştirilmiş; bir tarayıcıda eklemek düzenlemek, kırpma görüntüleri ve metni yeniden boyutlandırmak ve – düzeni yazılım yüklemeden.

iOS / Android Yükleme-to-Galeri App

Bir okul olay görüntüleri olmadan asla; anne iOS veya Android cihazlar için ücretsiz LumaPix uygulamasını indirmek ve doğrudan galeriye resim yüklemek için kullanabilirsiniz. Bir cep telefonu ya da tablet üzerinde alınan herhangi bir resim samimi sayfalarda kullanılmak üzere yıllık personel anında ve özel sunulabilir.

Online Storefront

Çikolata kutuları ile yeterli; modern fon zamanı geldi. Nasıl okul için bir markalı sıralı mağazası hakkında?

Hisse senedi yıllıklar, kişiselleştirilmiş yıllığı kapakları, tebrik kartları, takvimler ve diğer ürün satmak. Kolay kurulum ve ebeveynler için her zaman açık.

Kitap Yönetimi

Bu seçenek, bir araya getirmeli ve yazılım veya bir web tarayıcısı içinde yıllıklarından bölümleri yeniden düzenlemek için olanak sağlar.

Çevrimiçi İnceleme ve Onay

Bu seçenek yıllık prova kolaylaştırır; Yorumlarınız ve incelenmek üzere projenin bir web-dostu olmayan düzenlenebilir sürümünü gönderin. Herhangi bir yorum veya durum değişiklikleri otomatik olarak yıllık personel e-posta uyarıları üretecektir. Bu çok kullanışlı araç son yıllığı Kesti yüklü yazılıma ihtiyaç duymadan verimli halletmek için geri bir araya gelecek.

Online Veritabanı Oluşturan

Sadece bir web tarayıcısı kullanarak görüntü veritabanlarını yönetmek için yeni bir seçenek. etc / adları / notları / mayo numaraları temizleme süreci hızlandırmaya. Fotoğraf ve okul kullanıcıların gözden geçirin ve doğru için yakalanan bilgileri yükleyerek. Hiçbir yüklü yazılım gereklidir. Önceden tanımlanmış niteliğine sahip gemiler PSPA gözlük eşleşen setleri – veya kendi özel şema oluşturmak!