Lukapu ile fotoğraflarınızı sadece 3 adımda profesyonel kalitede fotokitaplara, takvimlere ve fotoğrafları ürünlere dönüşürebilirsiniz.

 

Lukapu Foto-Kitap

Kampanyaya Katıl

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Elinizden bırakamayacağınız Fotokitaplar tasarlayın.

Lukapu Fotokitap

Lukapu ile foto kitap yapmak çok kolay. Önce en sevdiğiniz fotoğrafları toparlayın, ardından bir fotokitap seçin. Lukapu fotoğraflarınızı sizin için tarih sırasına göre dizecek. Sonra, notlar ekleyerek ve çıkartmalar yapıştırarak istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Takviminiz size özel olsun!

Lukapu size kendinize özel hazırlayabileceğiniz masa ve duvar takvimleri sunar.

En sevdiğiniz fotoğraflarınızdan oluşan kişiye özel takviminizi bütün sene kullanın yada sevdiklerinize hediye edin.

Lukapu Takvim

Sadece Foto-Kitap mı?

Lukapu Fotoğraflı Ürünler

Lukapu size, fotokitaplar ve takvimler dışında, tam anlamıyla kişiselleştirebileceğiniz posterler, akordiyon kitaplar ve farklı boylarda fotoğraf baskıları sunar.

Fotoğraflarınız fotoğraf makinanızda kaybolmasın!

Lukapu Desteği Yanınızda!

İster e-posta yoluyla, ister telefonda, Lukapu Destek ekibi siparişiniz elinize ulaşıp, siz ürününüzden memnun kalana kadar hep yanınızda.

Ürününüz siz siparişinizi verdikten sonra en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Aklınıza bir şey mi takıldı? Bizi 0212 279 5060 no’lu telefonumuzdan arayabilir veya destek@lukapu.com‘a bir e-posta gönderebilirsiniz.

Haftaiçi hergün 08:30 – 19:00 arasında sizin için buradayız 🙂

Kampanya Katılım Şartları:

Lukapu Yaz Kampanyası 9 Eylül 2015 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyamız; fotoğraf baskı ürünleri dışında kalan tüm Lukapu ürünlerde geçerli %40 indirim kampanyasıdır. Sipariş aşamasında kupon kodu yazan kısma kupon kodunuzu yazarak, %40 indirimden yararlanabilirsiniz. 9 Eylül 2015 gecesi kampanyamız, sistemimiz tarafından otomatik olarak sonlandırılacaktır. Kampanyamız başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katıldığınızda, katılım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.