İşinizi kolaylaştıralım dedik, sizin için bir liste hazırladık.

1. Hediye listesi hediye edin. Evet, yanlış duymadınız. Onları liste yapmaya yönlendirin, anlaşabilecekleri markaların listesini çıkarın.

Lukapu

2. Düğünde ikram edecekleri şekerleri siz ısmarlayın! Böylece onlara katkıda bulunmuş olursunuz.
Lukapu

3. Yemek kitabı her zaman iyi bir hediye, unutmayın!
Lukapu

4. Evde bir eşyayı da siz birkaç arkadaş toplanıp alabilirsiniz. Ses sitemi, televizyon, tencere seti gibi…
Lukapu

5. Kişiye özel ürünler, ömür boyu saklanacak bir hediye alternatifi. Onlara özel hazırlanmış bir tepsi, düğün sonrası giyecekleri birer gelin-damat ayakkabısı… Bunun için Instagram’da @deydadesign hesabına mutlaka bakın.
Lukapu

6. Güzel bir “after party” hazırlayın. Düğün ya da nişan sonrası, aile büyükleri gittikten sonra eğlenceyi sabaha kadar sürdürecek bir partiye hangi çift sevinmez?
Lukapu

7. Evlendikten sonra kullanmaları için eğlenceli kutu oyunlarına ne dersiniz? Hafta sonları arkadaş partilerinde kutu oyunları her zaman en çok tercih edilenler arasında.
Lukapu

8. Balayı sizden olsun! Zaten nişan-düğün için çok harcama yaptıklarını düşünerek tüm arkadaşları organize ederken onlara unutulmaz bir balayı hediye edebilirsiniz.
Lukapu

9. Fotokitap! Sosyal medyadan, eski albümlerden en güzel fotoğraflarını toplayın, ömür boyu saklayacakları bir fotokitap hazırlayın. Eski fotoğrafları toplarken ailelerden de yardım alabilirsiniz. Hatta poster tasarlamayı denemenizi de öneriyoruz. Bunun için bakmanız gereken adresi biliyorsunuz: test.lukapu.com
Lukapu

10. Elbet arkadaş grubunuzda enstrüman çalan, şarkı söyleyen birileri vardır. En sevdikleri şarkılardan birini seçin, çalışın ve sahneye çıkın! Güzel bir sürpriz olmaz mı?
Lukapu

 

fotokitap_tasarim